Koolitused

Kui Sul on huvi täiendada end fotograafia vallas algteadmiste või spetsiifiliste teadmistega, siis võta meiega ühendust!

Korraldame REKfoto stuudios fotograafia algkoolitusi igal kevadel ja sügisel. Tootefoto, kinnisvara ja muud koolitused on tellimisel ja kohandatud teie ettevõtte spetsiifilistele vajadustele.

 

FOTOGRAAFIA ABC

Koolitus toimub kahel õhtul nädalase vahega, kokku 6 tundi.
–       Mis on ISO
–       Mis on Ava
–       Mis on Säri
–       Fookus ja teravussügavus
–       Valguse omadused: suund ja tugevus
–       Valge tasakaal
–       Kompositsioon

Intensiivse kiirkoolituse lõppedes on Teil arusaam, miks mõni ese pildil on terav ja teine mitte. Miks vahel on pildid liiga sinised ja vahel liiga kollased. Miks on pilt liiga tume ja teisalt jälle liiga hele ja olete tutvunud fotole tekkiva varjudemaailmaga.

HIND: 75€ (sisaldab käibemaksu)

 

 

KOOLITAJA

Kristi Kuusmik-Orav on õppinud Pärnu Kutsekekkoolis kunstnik-dekoraatori erialal ja töötanud Pärnus linnakujundajana. Sellele järgnesid Tallinnas ehitusinseneri õpingud ja töötamine Rahandusministeeriumis, peale mille tegi Kristi elus kannapöörde ning võttis ette tee Ameerika Ühendriikidesse.

USA-s asus ta 2003. aastal õppima New Yorki Fotograafia Instituuti professionaalset fotograafiat, mille lõpetas 2007. aastal. Nüüdseks on Kristi eluaegsest kirest saanud tema töö.

Kristi ütleb enda kohta:
„Seitse aastat kestnud eluperiood teisel pool ookeani on kujundanud minu maailmavaadet ja inimeseks olemist. Seinast seina kogemus isiklikus elus ja töövaldkonnas ning tohutu eneseavastamine on mind voolinud selleks, kes ma hetkel olen. Meid kõiki tahutakse läbi meie elu õppetundide! Fotograafia pisiku olen saanud oma emalt, kellega sai veedetud pikki öötunde köögis punase tule valguses. Tollal vaimustas mind see kujutis, mis kui võluväel fotopaberile ilmus.
Peale tagasipöördumist Eestisse on minust ja mu abikaasast saanud kahe lapse õnnelikud vanemad. Lapsed on minu inspiratsiooniks ja põhjuseks miks tänaseks olen oma ettevõttes tegev looval alal, mis mind elus kõige rohkem köidab. Kõige olulisem eesmärk elus on olla õnnelik. Me kujundame oma elu läbi oma kogemuste ja saame paremaks armastades vabadust olla me ise.“

Kristi on õpetanud TÜ Pärnu Kolledžis fotoõpetust ja tootefotograafiat Tartu Rahvaülikoolis.

 

Tootefoto koolituse praktiline osa Tartu Rahvaülikoolis

 

Fotograafia ABC REKfoto stuudios