Magrada. Pildid ja pakendid

Magrada Organic Cosmetics on Pärnus 2016. aastal loodud bränd, mis toodab looduskosmeetikat. Margada tooted on saanud mitmeid auhindu ja on väga hästi vastu võetud. Ka meie REKfotos kasutame Magrada tooteid. Seda enam oleme uhked koostöö üle, mis on kestnud pea kogu Magrada eksisteerimise vältel.

Tootefotod

Heade tootefotode olemasolu alustavale ettevõtjale on väga oluline, sest kuidas muidu ta oma tooteid klientidele pakub. Tootefotosid saab luua mitmet moodi – taustata (kodulehele ja e-poodi, ajakirjadele, jne.) või tuua loomulikku keskkonda. Samuti saab luua täiesti abstraktseid taustu ja olukordi. Võimalusi on seinast seina. Magrada loojal Kairel, on alati olnud kindel nägemus, kuidas ja mismoodi tooted peaksid olema presenteeritud. See teeb meie töö lihtsamaks.

 

Emotsioonifotod

Nagu te ilmselt juba teate, siis REKfoto tegeleb peamiselt ärikliendile toote- ja reklaamfotode loomisega. Magradaga on meil selleks olnud vahvaid tootepildistamisi nii stuudios kui ka emotsioonipildistamisi väljaspool stuudiot. Üheskoos mõtete põrgatamine ja võttekohtade otsimine on põnev ja loomingut pakkuv ülesanne. Üks toredamaid pidlistamisi oli paar aastat tagasi maikuus rannal toodete ja emotsioonifotode pildistamine. Kui me pildistamise kuupäeva valisime, oli külm ja vihmane kevadilm. Ega meil muud väga teha polnud, kui pöidlad pihus hoida, et rannariietes modellid end ära ei külmetaks. Õnneks oli ilmataat lahke ja mitu tundi kestnud pildistamine sooja kevadpäikese käes, oli tõeline puhkus peale pikka talve. Puhkajad olid veel peidus, aga lisaks meile oli rannas veel hulk Aasiast pärit turiste soojade jopedega, kelle huviorbiiti me samuti sattusime. See oli põnev, kui pildistamisest tehakse mitmete fotokaameratega omakorda fotosid 😀

 

 

Fotod tootmisprotsessist

Kuidas ikkagi sünnivad need vahvad tooted, mida me ostame ja tarbime? Esimest korda kuulsime me Magradast Pärnumaa ettevõtlusauhindade eel, kui olime pildistamas üles auhindade nominente. Selle käigus õnnestus meil piiluda ka tootmise kulisside taha. Ja see on fotograafi töö juures üks toredamaid avastamisi – jõuda oma kaamerasilmaga sinna, kuhu tavalise tarbijana me ei jõua. Läbi taoliste fotode on see üks tore võimalus ettevõttel oma lugu lähemalt tutvustada.

 

Ametiportreed

Hea brändi taga on ka inimesed, kelle ideest on sündinud tooted. Samuti need, kes loodud toodet edasi kannavad. Ametiportreed käivad käsikäes brändi ja inimeste tutvustamisega. Oleme oma töös teinud ametiportreesid nii stuudios kui ka erinevas asukohas. Vajadusel sõidame stuudioga kohale.

Pakendi kujundused

Aja jooksul oleme väga vähe kajastanud REKfoto teist poolt – mis hõlmab endas kujunduste loomist ja tegemist. (Ilmselt teate isegi, et reklaami tegemine oma teenustele jääb tööhoos tihti hoopis teisele kohale :D)  Ühel päeval, kui me Kairega tootefotodest rääkisime, oli juttu ka sellest, et Magrada on loomas uut sarja – tänaseks juba tuttavat pojengisarja. Kuna kujundusega oli kiire, siis muidugi jutu jätkuks pakkusime selle tegemise omalt poolt välja. Varasem mitmeaastane kogemus oli meil ju olemas!

 

Esimene pakendi kujundus sündis kahevärvilisena. Suur rõõm oli aga sellest, et pakendi õrn roosa värv sai Magrada austajate seas kiire heakskiidu. Toode jäi lettidele esmase pakendiga vaid aastaks. Kui pakend töötab hästi, siis on suur hulljulgus võtta ette muudatuste tegemine. Ometi ühel heal päeval helistas Kaire ja ütles, et tal on mõte pakendit muuta. Mõeldud-tehtud, isutsime arvuti taha ja hakkasime taas tööle. Nüüdseks on uus pakend ostjatele tuttav ja ilmselt vana juba meelest läinud. Äge on aga see, et väga ilusast pakendist sai uus, väga-väga ilus pakend.

 

 

 

Head tooted räägivad iseenda eest!

Pildid ja kujundused – see ongi see, mida me REKfotos armastame. Ja oleme oma vahvatele klientidele tänulikud, et nad ikka ja jälle meie juurde tagasi tulevad. Väga vinge on töötada koos ettevõtetega, kes panevad oma toodetesse osa oma hingest ja teevad ägedaid asju, nii nagu Magrada! Edu ja uute kohtumisteni!